Escape Room w pudełku

escape room gra

Na rynku mamy dostęp do praktyczniej każdej gry planszowej o jakiej tylko pomyślimy. Jednak producenci potrafią nadal zaskoczyć. Ostatnio można sobie kupić Escape Room dosłownie w pudełku. Nie musimy już wychodzić z domu, żeby rozwiązywać zagadki.

 

Wystarczy tylko dobrze poszukać w sklepach i możemy zauważyć, że są też różne rodzaje. Możemy kupić jednorazową grę, ale też zestaw kilku zagadek do rozwiązania. Jest to bardzo ciekawa opcja, ponieważ nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczy wyjąć grę i gotowe. Ewentualnie możemy też zaprosić znajomych do zabawy, ale należy pamiętać o maksymalnej dopuszczalnej liczbie uczestników.

 

Bardzo fajne jest też to, że jak przejdziemy wszystkie zagadki, to możemy je przekazać znajomym, żeby i oni mogli się trochę pogłowić, a jak gra już wróci do nas, to wystarczy ją gdzieś schować i wyjąć na przykład po dwóch latach i grać od nowa lub też możemy dokupić do niej nowe opcje i grać jak w nową grę. Jest to super rozwiązanie na spokojne zimowe wieczory, albo na spotkania rodzinne, czy też towarzyskie.